masaż klasyczny

Jest to najpopularniejszy masaż, który w zależności od formy – intensywności może być leczniczy, relaksacyjny, pobudzający itp. Masaż ten opiera się na sześciu technikach: głaskaniu, rozcieraniu, ugniataniu,  oklepywaniu ,wstrząsaniu oraz wibracji. Użycie w odpowiedniej kolejności powyższych rodzajów technik gwarantuję skuteczność zabiegu.


masaż leczniczy kręgosłupa

Stosujemy w przypadku występowania bólów pleców będących wynikiem choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa, zablokowania czynnościowego stawów międzykręgowych oraz napięć mięśniowych.
Celem masażu leczniczego jest przede wszystkim zlikwidowanie nadmiernego napięcia i wzmocnienie słabych mięśni. Dzięki niemu mięśnie po obu stronach kręgosłupa zaczną znów prawidłowo pracować, poprawia się stabilizacja kręgów i dysków.
Razem z masażem leczniczym można stosować techniki terapii manualnej  i relaksacji poizometrycznej  niwelujące dolegliwości bólowe.


masaż antycelluitowy

Sekret masażu antycellulitowego polega na stosowaniu mocnych technik, dobrych kosmetykach i systematyczności. Żaleca się  zabiegi dwa, a w miarę możliwości trzy razy w tygodniu, gdyż wtedy efekty są najlepsze. Podczas masażu komórki tłuszczowe zostają rozbite co ułatwia proces ich wchłaniania. Stosowanie tego typu masażu powinno iść w parze z aktywnością fizyczną i odpowiednią dietą co daje oczekiwane przez pacjentki efekty utraty lub mocnej redukcji cellulitu.

masaż bańką chińską

Metoda stosowana w celu pozbycia się np. cellulitu. Masaż bańką chińską, wykorzystujący metodę próżniowego zasysania skóry i znajdujących się pod nią tkanek, doskonale poprawia ich ukrwienie, wyraźnie zmniejszając nie tylko „;skórkę pomarańczową” ale także rozstępy. Stosowanie tej metody, ze względu na jej skuteczność, w połączeniu z masażem staje się coraz bardziej popularną metodą redukcji cellulitu.


masaż limfatyczny

Stosujemy w celu przeciwdziałania lub likwidacji obrzęków  zapalnych, chłonnych,  zastoinowych oraz przyspieszenia usuwania z organizmu produktów przemiany materii.


masaż relaksacyjny

Po całym dniu pracy, wysiłku fizycznym, przebytym stresie ten rodzaj masażu pozwala na odprężenie i relaks psychofizyczny.


masaż sportowy

Masaż sportowy jest jednym z elementów wchodzących w skład kompleksu zabiegów stosowanych w odnowie biologicznej. Celem masażu jest zapobieganie objawom patologicznym związanym z przeciążeniami powstałymi  podczas uprawiania różnych dyscyplin sportowych, a także pełni funkcję rozgrzewającą, przygotowującą do treningu lub zawodów lub regeneracyjną stosowaną po konkurencji sportowej.


masaż gorącymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami działa fizjoterapeutycznie.  Przywraca sprawność uszkodzonym narządom, a jednocześnie sprzyja wypoczynkowi i regeneracji. Tym samym zwiększa zdolność wysiłkową organizmu.Jego działanie sprowadza się do łagodzenia wszelkiego rodzaju bólów mięśniowych i bólów związanych z napięciem nerwowym. Świetnie wspiera układ krążenia, poprawiając jego funkcjonowanie.