Gabinet fizjoterapeutyczny mieści się w centrum handlowym „Świerczewo” przy ul. Leszczyńskiej 3 w Poznaniu. Na wyposażeniu gabinetu jest nowoczesny sprzęt do trakcji kręgosłupa TRU-TRAC, sprzęt do elektroterapii Physiogo 100A,
urządzenie do masażu gorącymi kamieniami a także wygodne dla pacjenta łóżko do zabiegów terapii manualnych oraz masażu. Posiada poczekalnię oraz przestronną i dostosowaną dla osób niepełnosprawnych przebieralnię. Dużym udogodnieniem dla klientów jest bezpłatny i ogólnodostępny parking.

Zajęcia prowadzi doświadczony fizjoterapeuta –  mgr fizjoterapii, dr nauk o kulturze fizycznej, wykładowca anatomii prawidłowej AWF Poznań – Piotr Bartkowiak.Zgodnie z obowiązującymi przepisami uzyskał pozwolenie na wykonywanie zawodu fizjoterapeuty wydane przez Krajową Izbę Fizjoterapeutów – nr pozwolenia: 4058.

W trakcie swojej wieloletniej praktyki zajmował się terapią i rehabilitacją neurologiczną osób po udarach mózgu, ze stwardnieniem rozsianym, z uszkodzeniami rdzenia kręgowego.

Praca w Szpitalu Klinicznym nr 5 w Poznaniu oraz w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym przy ul. Mogileńskiej w Poznaniu pozwoliła na zdobycie niezbędnego doświadczenia w zawodzie fizjoterapeuty.

Od 2017 roku zajęcia prowadzone są w nowocześnie wyposażonym gabinecie fizjoterapeutycznym lub w domu u pacjenta, jeśli zachodzi taka konieczność.

Wiedza, doświadczenie oraz satysfakcja z wykonywanej pracy, która stała się pasją to podstawowe motto istnienia naszej firmy.

Wysoka jakość usług, zadowolenie klienta oraz profesjonalizm w działaniu wyróżniają nas pośród innych.

Biorąc pod uwagę stan zdrowia pacjenta istnieje możliwość dojazdu do domu chorego. Wobec powyższego, przed wizytą w gabinecie wymagana jest rejestracja telefoniczna 

Zabiegi wykonywane są na specjalnym łóżku do masażu przy użyciu środków do pielęgnacji skóry, które dobierane są w zależności od rodzaju terapii.


Serdecznie Zapraszamy 


od poniedziałku do piątku – od 14.00 do 20.00

w soboty od 10.00 do 16.00.